Стрільці Черкащини з нагородами повернулися з чемпіонату України

Відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової у приміщенні серед дорослих днями завершився у Львові. Про це «Новій Добі» повідомили в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Це був перший офіційний старт 2016 року. У змаганнях взяли участь понад 250 учасників з 15 областей України. Три області були представлені двома командами.

Результати:

Сергій Куліш у фіналі вправи МГ-6 посів 1 місце серед 37 учасників з результатом 1180 + 460,4 оч., у вправі МГ-9 – 1 місце серед 41 учасника з результатом 598 + 208,3 оч. та 2 місце у фіналі вправи ГП-6 серед 45 учасників з результатом 624,4 + 207,2 оч.

Дар’я Шаріпова завоювала «срібло» у фіналі вправи МГ-5 серед 46 учасниць з результатом 581 + 453,2 оч.

Тетяна Тарасенко у вправі МГ-9 посіла 3 місце серед 46 учасниць з результатом 594 оч.

У командній боротьбі спортсменки Шаріпова Д., Тарасенко Т., Чепурна Н. у вправі МГ-9 здобули «срібло» та «бронзу» у вправі МГ-5.

Команда Черкаської області посіла 10 загальнокомандне місце серед 19 збірних команд областей.