Дмитро Попруженко: Президент повинен тримати слово

Дата: 11-05-2016, 14:47

Дмитро Попруженко: Президент повинен тримати слово
Президент школи №4 Дмитро Попруженко дуже цілеспрямований хлопець, який захоплюється кікбоксингом. Саме через любов до боксу, хлопець часто організовує спортивні заходи в рідній альма-матер. Також він урізноманітнює шкільне життя різними святами, ярмарками та конкурсами. Дмитро має ще багато ідей стосовно покращення шкільного життя та збирається втілювати їх у життя. Прикладом для наслідування серед політиків, Дмитро вважає Петра Порошенка.

- Активна життєва позиція вимагає «підзарядки» зранку. Що полюбляєш їсти на сніданок?
- На сніданок віддаю перевагу смачній вівсяній каші або пластівцям із молоком. Але коли маю мало часу, тоді чай або кава з тостами.

- Як ти став шкільним президентом?
- Після оголошення виборів у президенти школи, почалась передвиборча кампанія, до якої я ретельно готувався і подав свою кандидатуру. Кожен кандидат мав зробити стінгазету, де він представляв себе та свою програму. Президент обирався анонімним голосуванням серед учнів. За мене проголосувала більшість.

- Якою була твоя передвиборча кампанія?
- Я був захоплений створенням своєї передвиборчої кампанії, після оголошення виборів у президенти, я щодня думав: Як покращити шкільне життя? Які зміни внести?
Коли мої плани були готові, я створив стінгазету з особистою інформацією, фотографією та планами на навчальний рік. Я нікого не агітував голосувати саме за мене, просто оприлюднив реальні плани та зміни, які можна внести, на відміну від «захмарних планів» інших кандидатів.

- Які заходи зараз організовуєш у школі?
- Щовівторка я збираю учнівське самоврядування, де ми обговорюємо різні питання, які стосуються шкільного життя, складаємо план заходів на майбутнє. Найчастіше організовую спортивні заходи, оскільки я сам спортсмен і мені це цікаво. Змагання з різних видів спорту, як для старшокласників, так і для учнів молодшої школи. Дітям насправді цікаво змагатись, кожен з учасників відчуває себе частиною команди й прагне до перемоги. Спільно з педагогом-організатором також плануємо різні свята та вечори, ярмарки і конкурси. Ще маю багато планів, які хочу реалізувати до кінця навчального року.

- Якими якостями, на твою думку, повинен володіти президент?
- На мою думку, президент повинен володіти всіма позитивними якостями, насамперед такими, як: цілеспрямованість, доброта, порядність. Президент повинен тримати слово бути прикладом для інших

- Чи вплинуло на тебе «президентство»?
- Ні. Я такий самий учень школи, як і всі, просто з додатковими обов'язками.

- Який відомий політик для тебе є прикладом?
- Прикладом для мене є президент України – Петро Олексійович Порошенко. Мені подобається його незламність, цілеспрямованість, впевненість у завтрашньому дні та стабільність. Це людина, яка досягла багато в своєму житті, на нього дійсно варто рівнятися.

- Якби в тебе була б можливість модернізувати систему освіти в нашій країні, які б зміни вніс?
- Мені здається, що її не потрібно модернізувати, її потрібно змінити рівняючись на Європейські країни.

- Якби мав годину аудієнції з Президентом України, про що б розмовляли?
- Насамперед я хотів би перейняти його життєвий досвід. Розпитував би про його дитинство та студентські роки, та як він став такою успішною людиною.

- Яке твоє хобі?
- Я маю багато хобі: з дитинства маю пристрасть до автомобілів відеоігор та футболу. Але зараз моє головне хобі - це кікбоксинг.

- Кажуть, що в житті потрібно спробувати все, але чи є речі, які б ти ніколи не спробував?
- Однозначно це наркотики. І взагалі я вважаю, що спробувати щось лише для «галочки», як на мене, – це безглуздо.

- Які риси характеру тобі не подобаються у людях?
- Дуже не люблю коли людина вперта та думає лише про себе. Також не кращими якостями у людях вважаю слабохарактерність та заздрість.

- Як плануєш поєднувати кар’єру і сім’ю в майбутньому?
- Спочатку треба побудувати кар'єру, а тоді створювати сім'ю. Якщо буде успішна кар'єра – буде і щаслива сім'я.

- Хто, на твою думку, повинен бути головою у сім’ї?
- Звісно чоловік, по іншому не може бути.

- Яка твоя головна мета у житті?
- Стати успішною людиною, створити сім'ю, виховати власних дітей та дати їм хороше майбутнє.

- Що ти б побажав майбутнім кандидатам у президенти школи?
- Побажав би витримки, натхнення, креативності та успіху в цій важливій справі.

Маргарита Годуліна

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода