Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»

Дата: 19-05-2016, 15:47

Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Наприкінці травня найгарніші студентки Черкащини змагатимуться за звання «Студ­Міс Черкащини 2016». Нагадаємо, фінал конкурсу відбудеться 21 травня, о 18.00, у ПК «Дружба народів».
А зараз хочемо познайомити вас із чарівними конкурсантками.

Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Анна Волчо, Черкаський державний технологічний університет
Анна кілька років займається вокалом, мріє присвятити життя тому, від чого справді отримуватиме задоволення, адже саме улюблена робота і є одним зі шляхів до щастя та гармонії.
– Я цілеспрямована! Ніколи не зупинюся на досягнутому, прагну нових висот. Поразка – це моя наступна перемога, – говорить Анна. – Риса, яка відрізняє мене від інших, – уміння та бажання вислухати іноді навіть незна­йому людину.
На конкурс Анна прийшла, щоб позбутися комплексів та надихнутися на подальші перемоги.
Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Анастасія Щербата, Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
Із 10 років займається спортивно-бальними танцями й дуже хоче відкрити свою танцювальну школу.
– Я ніколи не здаюся і йду до своєї мети. Цілеспрямована, іноді трішки вперта, але це мені допомагає в житті. Ніколи не відступлю від своєї думки, – говорить про себе дівчина. – Відмінна якість характеру – сміливість. Сміливі люди завжди попереду. Їх не лякають ніякі життєві труднощі, їм усе по плечу. Якщо чесно, то в першу чергу, прийшовши на конкурс, хотіла довести своїм рідним, що я невипадково виграла «Снігуроньку 2015 року» у ТРЦ «Любава». Я надзвичайно вдячна своїй молодшій сестрі та мамі, які все ж таки повірили в мене й умовили взяти участь у кастингу.
Життєве кредо Анастасії – «Будь собою, інші ролі зайняті ...»Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Аліна Куликова, Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
– Моє кредо – брати від життя все й не жалкувати ні про що, а також ризикувати. Адже «Титанік» був споруджений професіоналами, а ковчег вигадали любителі. Тому ризикуй, навіть якщо не впевнений у своїх силах, – розповідає Аліна.
Дівчина займається танцями, любить малювати й читати. А ще вона мріє про чудову кар’єру й міцну сім’ю.
У «СтудМіс» Аліна прийшла, щоб спробувати себе в конкурсі такого масштабу. Адже для неї це чудова нагода для саморозвитку й удосконалення себе як особистості.Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Поліна Хвиль, Черкаський державний технологічний університет
«Потрібно жити на повну, не можна втрачати дорогоцінний час, адже життя йде, й треба займатися чимось цікавим і пізнавати цей світ» – таким є кредо цієї конкурсантки. Поліна грає в КВК, пише вірші й хоче випустити свою збірку.
– Я вирішила брати участь у конкурсі тому, що захотіла перевірити свої сили та можливості, стати більш упевненою в собі. Мені було цікаво попрацювати з професіоналами та отримати досвід, – говорить Поліна.Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Вікторія Іванець, Черкаський державний технологічний університет
– Я дуже мрію подорожувати, втім хочу залишитися жити в Черкасах, бо люблю це місто й ні на що його не проміняю, – розповідає Вікторія.
Студентка складає вірші, займається спортом, любить подорожувати, кататися на лижах, танцювати та фотографуватися. А ще Вікторія хоче побувати на всіх материках світу, побачити Полярне сяйво, зайнятися серфінгом, дайвінгом, стрибнути з парашутом та підкорити вершину гори.
– Усе, що не робиться, робиться на краще, тому ніколи не треба ні про що жалкувати, потрібно насолоджуватися кожним своїм рішенням та кожною своєю дією, адже саме це формує людину як особистість, – підкреслює Віка.
До речі, цього року серед учасниць вона – єдина блондинка.Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Аліна Дібрівна, Золотоніський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету
Захоплення Аліни різноманітні: спорт, танці, ораторське мистецтво. Дівчина не має мрій, бо в неї є амбітні плани, які вона потроху втілює в життя. Студентка вирішила взяти участь у конкурсі для самороз­витку.
– Вважаю, що цей конкурс мене трішки змінить, і це величезний досвід, – зазначає Аліна.
Її життєве кредо: «Цінуй кожен момент свого життя, люби його, бо воно єдине!»
Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Наталія Дядченко, Черкаський державний технологічний університет
– Я дуже рада, що беру участь у цьому конкурсі. Це вже друге моє випробування, спочатку був «СтудМіс ЧДТУ, – розповідає Наталія.
Студентка малює, займається фото, шиє, виготовляє хенд мейд. Дівчина мріє про роботу, котра приноситиме задоволення. Для неї участь у конкурсі – це багато можливостей для самореалізації та загалом чудовий досвід, який можна отримали лише тут. Адже на конкурсі щодня Наталія відкриває для себе щось нове.
Її життєве кредо: «Краще дія, ніж бездія. Ніколи ні про що не шкодувати».
Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Юлія Шевченко, Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
– Обожнюю подорожувати, побувала в багатьох країнах світу й не збираюся на цьому зупинятися. Моє життєве кредо: «Дайте мені точку опори, і я переверну світ», – говорить Юлія. Крім того, дівчина займається волейболом, мріє стрибнути з парашутом, знятися в художньому фільмі, побувати на всіх континентах світу, побачити міграцію китів, піднятися на Еверест.
– Кожна людина особлива й неповторна. Але, як казала моя бабуся: «Таких, як ти: сміливих, запальних, неслухняних, непосидючих і дуже-дуже симпатичних, більше немає в світі». А моїй бабусі можна вірити, – розповідає про свої особливості дівчина. – Люблю сцену й відчуття адреналіну та ейфоріїї під час конкурсів, подобається бути чимось зайнятою, не сидіти на місці. Тому цей конкурс – крута можливість реалізувати себе в чомусь новому.Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Анастасія Ковальова, Черкаський державний бізнес- коледж
– Мрію досягти успіху в сфері дизайну, саме таку спеціальність я здобуваю. Ще хочу відкрити свою художню школу чи салон. Малюю вже більше 10-ти років, – розповідає студентка.
Настя цілеспрямована, дисциплінована, дружелюбна, з неабияким почуттям гумору.
На конкурс прийшла тому, що це справжнє свято для дівчат, і він спонукає учасниць до особистісного розвитку.
Її девіз: «Світ відкритий для тих, хто активно з ним взаємодіє».

Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Тетяна Зиміна, Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
Тетяна прийшла на конкурс, щоб довести собі й оточуючим, що гідна не тільки участі, але й перемоги. Дівчина любить читати, малювати, захоплюється грою на музичних інструментах та вивченням іноземних мов. Мріє об’їздити всі куточки нашої планети.
«Цінуй те, що маєш, але не зупиняйся на досягнутому!» – девіз цієї конкурсантки.

Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Еліна Ляпунова, Черкаський державний технологічний університет
– Мені хотілося б стати моделлю. І вважаю, що конкурс «СтудМіс» – це маленький початок, – розповідає конкурсантка.
Еліна любить романи й сучасну прозу, дивитися фільми, навіть хоче в майбутньому очолити склад журі премії «Оскар». Також дівчина мріє поїхати на музичний фестиваль «TOMORROWLAND» і реалізувати себе як модель.
– Для мене конкурс – це не тільки можливість проявити себе, а й випробування! На секунду захотілося побачити себе в чудовій сукні, з букетом квітів та з короною на голові. Головна мета для мене – довести собі, що зможу гідно виступити, не підвести тих людей, які підтримували й вірили в мене, – говорить студентка.
Її девіз: «Не ризикуєш – не живеш».Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Наталія Зінченко, Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
«Живу в такт музики і скрізь встигаю», – так називає студентка свою особливість, що відрізняє її від інших.
Наталія родом із Холодного Яру, чим дуже пишається. Також дівчина обожнює займатися вокалом і любить сцену, тому й прийшла на цей конкурс і отримує від нього неабияке задоволення. Дівчина мріє про сольний концерт на великому стадіоні.
«Я цього хочу, отже, це буде!» – кредо цієї учасниці.

Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Яна Кондратюк, Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
На цей конкурс Яна прийшла, щоб стати більш упевненою в собі. Дівчина любить танцювати, мріє стрибнути з парашутом, оскільки її мама – в минулому парашутистка (78 стрибків).
– Незважаючи на те, що в мене найменший зріст серед учасниць усіх років конкурсу, я потрапила до фіналу й пишаюся цим, – зазначає Яна. –Вважаю, що досвід, який отримаю на конкурсі, допоможе в майбутній журналістській професії.
«Дій правильно – не помилишся», – саме цими словами Марка Твена послуговується в житті дівчина.Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Вікторія Темна, Черкаський державний бізнес-коледж
Дівчина любить танцювати, займаюсь спортом, цікавиться моделлінгом.
– Я впевнено йду по життю, беру від нього тільки хороше, завжди досягаю поставлених мною цілей. Я мрію про перемогу в конкурсі «СтудМіс Черкащини». Це моя заповітна мрія, тому що це дасть мені поштовх далі реалізуватися як модель. За період моєї участі в цьому конкурсі я дуже змінилась – як зовнішньо, так і внутрішньо. Я відкрила нові сторони свого характеру, тому мені ця перемога дуже потрібна, мені є над чим іще працювати. Перемога дасть ще більше бажання покоряти нові вершини, – розповідає студентка.Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Аліна Гладун, Черкаський інститут банківської справи
Дівчина займається спортом, грає за збірну з волейболу свого інституту й мріє побувати за кордоном. На «СтудМіс Черкащини» прийшла, щоб отримати перспективи на майбутнє у цій сфері. Аліна зазначає, що її від інших відрізняє незвичайний сміх, який усіх веселить.
«Усі перемоги починаються з перемоги над собою» – життєве кредо студентки.

Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Дарина Жиденко, Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
– Обожнюю подорожувати. Хочу, щоб у майбутньому це захоплення було пов’язане з моєю професією, – розповідає дівчина.
А ще Дарина любить малювати та проводити вільний час із друзями, займається танцями та із захопленням читає художню літературу. Мріє стрибнути з парашутом та відвідати музичний фестиваль «TOMORROWLAND». Узяти участь у конкурсі було спонтанним рішенням студентки.
«Твори добро, бо в світі все взаємно» – девіз Дарини.

Красуні-студентки змагатимуться за титул «СтудМіс Черкащини 2016»
Яна Гончар, Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
– Я навчаюся на факультеті української філології. Мені дуже подобається ця професія, тому що за допомогою її пізнаєш світ та краще розумієш мови, – розповідає Яна. – Також більше 10-ти років займаюся танцями й хочу розвиватися в цьому. Мрію, щоб із хореографією була пов’язана моя професія.
«У світі немає нічого неможливого – справа тільки в тому, чи вистачить у тебе хоробрості» – девіз Яни.
На конкурс дівчина прийшла, щоб стати сильнішою і впевненішою, а в цьому допомагають різні випробування.

Олеся Зінченко

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода