Фестиваль тімбілдингу відбудеться незабаром у Черкасах

Дата: 13-07-2016, 11:04

Фестиваль тімбілдингу відбудеться незабаром у Черкасах
Перший в Україні фестиваль тімбілдінгу «Summer Challenge 2016» проведуть у Черкасах. Фест відбудеться на День Незалежності у Долині троянд, інформують організатори заходу. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Як визначають організатори, фестиваль командотворення «Summer Challenge» - це перший приклад реалізації масштабного проекту силами активної громади м. Черкаси.

Захід складатиметься із 5 основних подій: смачна погулянка «ПІКНІК НА УЗБІЧЧІ», дитяча лабораторія розваг «РОЗУМАРІУМ», простір розвитку «NOVA», інтерактивна презентація учасників конкурсу громадських проектів «ЧЕРКАСИ. Я ЦЕ РОБЛЮ», тімбілдінг за участі 25 команд бізнесу та влади «SUMMER CHALLENGE».

- Фестиваль, зокрема і конкурс громадських проектів, має стати мостом, який з’єднає бізнес і громадські організації, - зазначає ініціатор фестивалю тімбілдингу Ольга Касьянова. – До всього ми хочемо спровокувати жителів міста на здійснення мрій та втілення ідей.

Заявки на конкурс приймають до 1 серпня 2016 року. Також команда фестивалю «Summer Challenge 2016» запрошує: 80-100 волонтерів (40 осіб– фестиваль тімбілдінгу, 30 осіб – дитяча лабораторія «Розумаріум», 5 осіб – конкурс «Черкаси. Я це роблю», 3 особи – простір розвитку «NOVA», 5 осіб – смачна погулянка «Пікнік на узбіччі», 10 осіб – загальна координація). Фестиваль проведуть за підтримки міської ради, громади та бізнесу.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода