Опозиція пікетувала Держказначейство в Черкаській області

Дата: 10-10-2013, 19:00

Опозиція пікетувала Держказначейство в Черкаській області
Сьогодні близько сотні черкащан пікетували Управління Держказначейства у Черкаській області. Затримка проплат через Держказначейство рахунків місцевих бюджетів досягла критичної межі. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

В акції брали участь активісти опозиційних осередків «Батьківщини», «Свободи» та «УДАРу», вимагаючи припинити казначейський терор. У заход і взяли участь екс-голова облради, голова фракції «Батьківщина» в облраді Володимир Гресь, голова обласної партійної організації Анатолій Бондаренко, очільники черкаської «Свободи» Юрій Ботнар, «УДАРу» — Віталій Іляшенко, депутати облради Станіслав Овчаренко, Любов Майборода та Наталія Старікова; депутати міської ради Микола Добровольський Святослав Вовкодав та інші.

– На сьогодні близько 150 млн. грн. – заборгованість Держказначейства по захищених статтях перед місцевими бюджетами, – стверджує депутат облради Наталія Старікова. – На 80 об’єктах будівництва по Черкаській області заблоковані роботи. Наслідки «казначейського безпрєдєлу» відчувають усі черкащани. Наприклад, через непроходження через казначейство платіжок Мошенська лікарня не могла отримати дозволи різних інстанцій на запуск котельної початку опалення. У Свидівку не можуть завершити вуличне освітлення і завезти меблі у дитячий садок, бо рахунки не проплачуються. У Каневі й Умані вчителі сидять без зарплат. У Черкасах не можуть закупити медикаменти. В зоні ризику – найбільш вразливі й соціально значимі галузі: освіта, охорона здоров’я, незахищені категорії населення. Наскільки мені відомо, борг із виплат вагітним і молодим мама сягнув уже кількох місяців.

Опозіціонери пообіцяли, що на наступній сесії обласної ради вимагатимуть від депкорпусу звернутися до Президента й Уряду втрутитися в негайне розблокування платежів через Держказначейство.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода