До Будища завітали любителі лісового спорту з усієї України

А зібрав їх тут Відкритий чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування. Цими змаганнями започатковується проведення щорічного «Кубка Дружби». «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській РДА.

Близько 150 учасників змагань мали можливість продемонструвати свої вміння та навички зі спортивного орієнтування на трьох дистанціях змагань у заданому напрямку.
Черкаську районну дитячо-юнацьку спортивну школу «Мрія» представляли спортсмени відділень спортивного орієнтування сіл Сагунівка та Яснозір’я.

Результати визначались за сумою балів перших двох днів та за третій день окремо. Тож у сумі двох днів вихованка з Анастасія Хворостян із Сагунівки впевнено виборола перше місце, Каріна В’юник та Роман Пащина зайняли другі місця. На спринтерській дистанції Хворостян Анастасія та Пащина Роман, подолавши 1600 м та 1900 м відповідно, вибороли срібні нагороди.
У загальнокомандному заліку з 13-ти команд ДЮСШ «Мрія» з 648 очками посіла п’яте місце.