Фестиваль майстрів «Дивосвіт. Камінь, дерево та метал» відбудеться у парку «Сосновий бір»

Дата: 31-07-2016, 10:39

Фестиваль майстрів «Дивосвіт. Камінь, дерево та метал» відбудеться у парку «Сосновий бір»
Шість майстрів працюватимуть над створенням унікальної дерев’яної альтанки з питним фонтаном в рамках фестивалю «Дивосвіт. Камінь, дерево та метал», який триватиме з 6 по 27 серпня. «Нова Доба» про це дізналася в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Спорудження композиції «Дніпро» та весь робочий процес проходитиме в парку «Сосновий бір», на центральній алеї, де всі відвідувачі парку спостерігатимуть за етапами виготовлення альтанки. Завершальні роботи по встановленню відбудуться біля озера «Русалки», де і буде розміщена альтанка розміром 4 x 4 з висотою у 3 метри.

У роботі над створенням композиції «Дніпро» використають різні матеріали: дерево (дуб), метал (елементи для художнього оздоблення), піщаник (для питного фонтану). Працювати майстри будуть щодня (окрім неділі), з ранку до вечора, а підготовчі роботи розпочнуться вже з 4 серпня.

Протягом фестивалю діятиме виставка-ярмарок народних майстрів, а о 15.00 розпочинатимуться майстер – класи. Дізнатися про особливість роботи по дереву, металу та каменю, познайомитися з майстрами – скульпторами, які презентуватимуть свої проекти для створенням нового місця відпочинку можна буде на відкритті фестивалю 6 серпня о 15.00.

А 27 серпня о 14.00 відбудеться урочисте відкриття альтанки з питним фонтаном в парку «Сосновий бір», з встановленням іменного стенду, фотосесією та нагородженням скульпторів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода