115 жителів Черкаського району звернулися щодо отримання субсидії протягом тижня

Дата: 31-07-2016, 13:02

115 жителів Черкаського району звернулися щодо отримання субсидії протягом тижня
Питання щодо стану призначення житлових субсидій у Черкаському районі є одним із пріоритетних та перебуває на постійному контролі заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка. Управлінню праці та соціального захисту населення надано завдання – залучити до системи субсидій якомога більше громадян, яким важко оплачувати вартість житлово-комунальних послуг.
Тож спеціалістами відділу тільки за період з 20.07.2016 по 26.07.2016. прийнято 115 заяв про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Також проведена перевірка повноти поданих документів, правильності їх оформлення. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській РДА.

Нагадуємо, що в разі призначення субсидії — пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються.
— Субсидії повинні отримати всі домогосподарства, які її потребують. А загалом жителі району мають постійно відчувати суттєву підтримку держави, тому що перочерговим завданням влади є покращення умов життя громадян. — переконаний заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода