Черкащанин здобув «срібло» чемпіонату України з автокросу

Друге місце на четвертому етапі чемпіонату України з кросу, який проходив у Дніпрі, здобув керівник АК «Черкаси» Андрій Яроменко. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

Черкащанин виступав у восьмому класі (автомобілі до 1600 куб.см.). У цьогорічному чемпіонаті з кросу Андрій Яроменко змагався вперше. Разом з ним за перемогу боролося десятеро пілотів.

На суботній кваліфікації черкаський пілот показав сьомий результат, але вже в першій гонці зумів обійти суперників та отримав 2 місце.

У другій гонці чемпіонату Андрій Яроменко фінішував третім, хоча мав серйозні технічні проблеми. Саме ці технічні несправності і завадили пілоту з Черкас вийти на третю гонку.

За загальними підсумками Андрій Яроменко посів другу сходинку у своєму класі. А це непогані результати, як для першого старту на такому рівні.