Геннадій Бобов допоміг Будинку культури на Шполянщині

Дата: 11-08-2016, 11:21

Геннадій Бобов допоміг Будинку культури на Шполянщині
Мальовниче село Ярославка розташоване на півдні Шполянського району Черкаської області і створене, ймовірно, на початку XIX століття. Спершу воно називалося Сучок – від назви козацьких укріплень-сучків проти ворожої кінноти. Потім – Ярославка, на честь переможної битви козаків із татарами, що відбулася на північній околиці села в глибокому яру-балці. Тому й назвали село Яр Слави, а згодом уже – Ярославка.

Наше село невеличке, але охайне й гарне. Його гордістю є працьовиті люди, які вміють вирощувати багаті врожаї, виховувати в дітей любов до праці, рідного краю. Кількість жителів нині складає 376 осіб.
Село наше пишається тим, що його вихідцем є поет Микола Томенко, автор багатьох відомих поетичних збірок. Слова його віршів покладені на музику й линуть прекрасними піснями в різних куточках країни.
На території села розташовані навчально-виховний комплекс, сільська рада, медпункт та Будинок культури. Приміщення Будинку культури знаходиться в центрі села й побудоване ще в 1963 році. Щороку за рахунок бюджетних коштів проводиться косметичний ремонт Будинку культури та території біля нього, завдяки чому заклад має належний вигляд.

У нашому Будинку культури діють різні гуртки, а саме: вокальний, хореографічний, драматичний, художнього читання та інші. Працюють два любительські об’єднання – «Чарівний візерунок» та «Юні тенісисти». Роботи сільських умільців, зокрема вишивка, були відзначені нагородами й беруть участь у всіх можливих виставках, викликаючи захоплення у глядачів.
Колективи, зокрема жіночий вокальний ансамбль «Оберіг», дитячий вокальний ансамбль «Соняхи», дитяче вокальне тріо «Віночок», чоловічий вокальний квартет «Явір», жіноче вокальне тріо «Водограй» та окремі солісти, – постійні учасники районних та обласних фестивалів, де отримують відповідні нагороди.
Будинок культури тісно співпрацює з місцевим закладом освіти. Учасниками художньої самодіяльності СБК є як учні, так і вчителі. У зимовий час у зв’язку з тим, що БК не опалюється, репетиції проводимо у приміщенні навчального закладу. У свою чергу допомагаємо костюмами й музичним оформленням під час проведення шкільних свят.

У приміщенні Будинку культури є сільська бібліотека – затишна, оснащена комп’ютерною технікою з підключенням до мережі Інтернет. Однак нещодавно в роботі Будинку культури виникла проблема: техніка, якою користувалися для проведення репетицій і масових заходів, застаріла й вийшла з ладу. Ми вдарили на сполох, адже без відповідного оснащення робота закладу культури практично неможлива.
Порадившись, ми звернулися з письмовим проханням до нашого народного депутата Геннадія Бобова. Звісно, сподівалися на позитивний результат, але були вкрай приємно здивовані, коли днями представники народного обранця привезли в наш Будинок культури ноутбук.
Нашій радості не було меж, адже ця техніка дуже необхідна в нашій повсякденній роботі. Тепер можемо писати сценарії, складати плани, вести клубну документацію, оформлювати презентації та створювати відеоряди, якими часто супроводжуються наша свята.

Ми щиро вдячні Геннадію Борисовичу за те, що він переймається проблемами людей і допомагає в їхньому вирішенні. Зичимо йому міцного здоров’я, досягнення вершин благополуччя й достатку, душевної та природної гармонії з собою та оточуючими, затишку в домі, заохочень на роботі, нехай Вашу душу переповнюють кохання й окриленість, добро і щедрість. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю і відкритість Вашого серця!

Сільський голова Ярославки Віталій Юрійович Фартушній, директор Ярославського сільського Будинку культури Світлана Антонівна Задворня

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода