Вихованець черкаської ДЮСШ став срібним призером Олімпіади

Сьогодні в Ріо український каноїст Юрій Чебан здобув «золото». Другу позицію завоював вихованець черкаської спортивної школи Валентин Дем’яненко, який виступав у складі збірної Азербайджану. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон»

Чебан фінішував першим у спринті на 200 м. Його результат – 39,279 секунди. Відтак, Чебан став дворазовим олімпійським чемпіоном.
«Срібло» на цій дистанцій виборов черкащанин Валентин Дем’яненко. “Бронза” дісталася бразильцю Ізакіасу Кейросу.

Валентин Дем’яненко народився 23 жовтня 1983 у Черкасах, майстер спорту України міжнародного класу, колишній вихованець ДЮСШ з веслування Черкаської міської ради, чотириразовий чемпіон світу, чотириразовий чемпіон Європи, учасник літніх Олімпійських ігор в Лондоні, багаторазовий переможець національних чемпіонатів та різних етапів Кубків світу. Його готували черкаські тренери-викладачі – Віктор Шевченко, Василь Ковбановський та Анатолій Дудник. За Азербайджан виступає з 2007 року.