Єгор Грушин. Презентація альбому «Ritorno»


Єгор Грушин. Презентація альбому «Ritorno»
Відомий український композитор Єгор Грушин презентує свій новий альбом «Ritorno» у Черкасах 5 листопада.

Альбом «Ritorno» – це повернення композитора-неокласика з новим досвідом та музикою, ініціація наступного етапу на музичному шляху та початок ще однієї подорожі у майбутнє. 16 жовтня – дата релізу нового альбому українського неокласичного композитора Єгора Грушина, з ним піаніст вирушає в тур українськими містами: Тернопіль, Вінниця, Черкаси, Львів та завершальний осінній концерт у столиці.

Після дворічної паузи (останній альбом записали у 2016-му році) відбулося чимало змін у житті композитора, що вплинули і на його творчість. І тепер, у 2018-му, Єгор Грушин готовий показати слухачам результат цих змін та своє бачення світу через музику.

Ritorno – inizio del nuovo viaggio (повернення – початок нової подорожі)

Шість композицій EP «Ritorno» – шість кроків з минулого у майбутнє. Все, що потрібно для того, аби перемогти у собі залишки Старого та здобути готовність до Майбутнього.

Філософія альбому:

Час – передвісник змін, які неминучі. Вони переплітаються з досвідом, що відбувається з кожною людиною. Питання у тому, наскільки вона готова змінюватися: всередині себе та приймати зміни навколо.

Вдячність минулому та Хроносу за досвід та спокійний рух уперед до можливостей, яке відкриває майбутнє.

Сенс – повернутися заради того, аби впевнено йти вперед, несучи свою музику до людей.

Дата: 5 листопада 2018, 19:30
Де: Черкаська обласна філармонія, вул. Хрещатик, 196

Ціна – від 150 грн

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода