У Крутьках пройшов шаховий турнір до Дня Незалежності

Дата: 22-08-2016, 13:21

У Крутьках пройшов шаховий турнір до Дня Незалежності
У сільському Будинку культури села Крутьки Чорнобаївського району відбувся VIІ традиційний регіональний шаховий турнір пам’яті братів Призів, присвячений 25-ій річниці Незалежності України. На турнір прибули 30 спортсменів з Чорнобаївського, Черкаського, Золотоніського, Драбівського районів. Змагання проводилось за швейцарською системою в 7 турів.

Учасників змагань та почесних гостей, серед яких - рідні та знайомі братів Призів, привітали Крутьківський сільський голова Ольга Положай та рідна сестра Призів Наталія Семенівна, яка мешкає в Київській області. За станом здоров’я вона не змогла прибути, тому вітання лунали через підсилювач в телефонному режимі.

У Крутьках пройшов шаховий турнір до Дня Незалежності

Як повідомив суддя змагань – директор Крутьківського сільського Будинку культури Володимир Колісник, в напруженій боротьбі І місце виборов першорозрядник із шахів золотоніський переселенець з Донецької області Андрій Чопоров. На ІІ місці - кандидат у майстри спорту з Черкас Валерій Іванько. ІІІ — у першорозрядника В’ячеслава Олексенка із Золотоноші. ІV місце здобув Олександр Гейко з Драбівського району, V - 80-річний ветеран із Васютинець Чорнобаївського району Іван Іванов, VІ – місцевий шахіст Василь Воропай з Крутьок.
Названі переможці нагороджені грамотами Крутьківської сільської ради та грошовими преміями. Ще 5 учасників від організаторів турніру - місцевого товариства „Агроко”, сільської ради, рідних братів Призів - шахову літературу за незмінну активну участь в усіх 7 турнірах пам’яті братів Призів.
Після змагання відбувся поминальний обід.

Інна Чмихало

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода