Підсумки «Доби»

Дата: 22-08-2016, 20:30

Підсумки «Доби»
Події. Богатирські святкування, бібліотечні інновації та найвищі показники небезпечної хвороби.

У Красенівці на Чорнобаївщині вшанували пам'ять Івана Піддубного змаганнями богатирів. Ця земля щороку гостинно зустрічає учасників традиційного свята богатирської сили. Багато почесних гостей відвідали богатирські святкування: чиновники, громадські діячі, меценати, видатні спортсмени краю. Серед останніх: Іван Богдан – Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби (Рим, 1960 рік), Андрій Хіміч – Олімпійський чемпіон в Токіо на каное-двійці на дистанції 1000 метрів, Армен Варданян – бронзовий призер Олімпійських ігор у Пекіні з греко-римської боротьби, Володимир Новохатько – дворазовий переможець Міжнародного турніру пам’яті Івана Піддубного. На богатирські святкування спрямували 15 тисяч гривень із коштів меценатів та з бюджету районної ради.

Краєзнавці відкрили електронну бібліотеку до Дня Незалежності. Так на сайті обласної організації Національної спілки краєзнавців України відкрито електронну бібліотеку «Моя Черкащина». До неї увійшли електронні аналоги друкованих видань про Черкащину. Електронна книгозбірня постійно поповнюватиметься літературою про область. Вже розміщено окремі номери журналу «Краєзнавство Черкащини», збірники обласних науково-краєзнавчих конференцій «Черкащина в контексті історії України», книги, присвячені різним сторінкам історії краю, його культурним традиціям, шевченкознавчій тематиці, видатним постатям Черкащини.

В Умані та Смілі
зафіксували найвищі показники зараження аскаридозом. За 7 місяців цього року в області зареєстровано 1210 випадків паразитозів, що становить 96,9 на 100 тис населення, дитячого – 559,8, у минулому році цей показник склав відповідно 89,1 та 506,7. Другим за поширенням у нас реєструється аскаридоз – за 7 місяців виявлено 40 випадків – 3,2 на 100 тис населення. Найвищі показники мають місце в Умані, Смілі, а також Золотоніському, Уманському та Христинівському районах.

Число. 6 проектів кінотеатру.

6 проектів літнього кінотеатру в «Сосновому бору» визначило відповідне журі. Так завершується черговий етап міжнародного конкурсу архітектурних проектів по відродженню літнього кінотеатру. На конкурс подали проекти 37 архітекторів з 25 країн світу. Нині ці роботи виставлять на громадське обговорення та голосування.

Цитата дня. Анатолій Бондаренко: «Давайте будемо поважати самих себе, і не лише напередодні державних свят».

Світлина дня.
Перший Черкаський фестиваль короткометражного кіно.

Підсумки «Доби»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода