Підсумки «Доби»

Дата: 5-09-2016, 20:31

Підсумки «Доби»
Події. Вкрали телебачення, конфіскована вибухівка і непримиренні стихійники.

На Канівщині затримали крадія телевізора. А все – заради оковитої. Він - раніше судимий 60-річний житель одного із сіл Канівського району. Телевізор викрав із дачного будинку своєї односельчанки. Чоловік зізнався, щоб здобути кошти на випивку, взяв лом і пішов по селу шукати хату, яку б можна було обікрасти. Пошкодив інструментом замок на вхідних дверях будинку і викрав телевізор, щоб продати. Потім заховав його в кущах, бо побачив сусідку. Чоловіка знайшли поліцейські зі слів очевидців. За такий спосіб заробітку йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Тротил і гранату вилучили у жителя Городища. У жителя Городища правоохоронці вилучили 50 грамів тротилу та предмет, схожий на корпус бойової гранати Ф-1 без запалу. Небезпечні предмети знайшли у помешканні місцевого жителя. Чоловік не працює, тому віднедавна став «чорним археологом»: знайдені металеві предмети здає на брухт. Так, він на смітнику знайшов тротил, а в лісопосадці викопав гранату. Його дії слідчі кваліфікують за статтею 263 Кримінального кодексу України.

Торгівля стихійна, торгівля ринкова… У Черкасах Південно-Західний район – місце боротьби за місце продажу. Там адміністрація та продавці ринку на Ярославській вулиці б’ють на сполох: район окупували стихійники. Через те ринок напівпустий. Про «уживання» поряд на одній території стихійників і ринковиків – у репортажі «Нова Доба».

Число. 21 тисяча адмінпослуг.

Понад 21 тисячу адміністративних послуг отримали черкаські платники податків. Протягом січня – серпня 2016 року Черкаським ЦОПом надано понад 21,3 тис адміністративних послуг. Найпопулярніша адмінпослуга -отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. За 8 місяців п.р. видано понад 8,1 тисячу таких карток. Серед інших популярних послуг - надано понад 4,4 тис. витягів з реєстру платників єдиного податку, платниками єдиного податку зареєстровано понад 2,1 тис книг обліку доходів і витрат, видано понад 1 тис довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

Цитата дня. Олексій Мочанов: «Люблю Черкащину і ненавиджу їхній облавтодор».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода