ДАБІ виявила самочинне будівництво на Черкащині

Дата: 22-09-2016, 16:09

ДАБІ виявила самочинне будівництво на Черкащині
Інспекторами Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області виявлено самочинне будівництво у м. Корсунь-Шевченківський. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ДАБІ в Черкаській області.

Під час перевірки будівництва магазину по вул. Черняховського, 9 у м. Корсунь-Шевченківський було встановлено, що замовник подав недостовірні дані в декларації про початок виконання будівельних робіт. Виявлено, що об’єкт, щодо якого 5 серпня 2016 року була зареєстрована декларація, був збудований ще у 2013 році – без документу, який дає право на виконання будівельних робіт. Відповідно, він вважається самочинним будівництвом.

На підставі виявленого факту Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області скасувало реєстрацію цієї декларації.

Всього з початку року Управлінням ДАБІ у Черкаській області скасовано реєстрацію 12 документів, що дають право виконувати будівельні роботи та засвідчують готовність до експлуатації закінчених будівництвом об’єктів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода