Черкаські фехтувальники здобули нагороди в Миколаєві

Днями в Миколаєві відбувся Чемпіонат України з фехтування на шаблях. Черкаську область представляло 10 спортсменів. В особистих змаганнях Роман Куксенко посів друге місце, поступившись у фіналі господарю турніру. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

Серед представників жіночої шаблі третє місце здобула Гнідашева Валерія, програвши за вихід до фіналу майбутній чемпіонці України харків`янці Гонцовій Д. До речі, всього тиждень тому Гнідашева Валерія у складі збірної команди України в угорському місті Гьодолло посіла друге місце.

17 жовтня відбулися командні змагання, на яких чоловіча плеяда в складі: Куксенка Романа, Шатайла Дмитра та Кумпанського Олександра посіла друге місце, програвши у фіналі представникам Миколаєва.

Сьогодні, 19 жовтня Куксенко Роман, який наразі очолює український рейтинг, та Шатайло Дмитро у складі збірної команди України їдуть до Польщі на Кубок Світу.