У Тальному готують до виборів голови ОТГ

Дата: 27-10-2016, 20:04

У Тальному готують до виборів голови ОТГ
У Тальному все ближче відчувається подих майбутніх виборів нової об’єднаної громади. У суботу на своє перше засідання збереться міська виборча комісія. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Вісті Черкащини».

− Зустріч призначено в 105 кабінеті приміщення, де знаходиться районна рада та районна адміністрація, – каже член комісії Володимир Щур. – Поки зберемося в тому складі, в якому проводили останні місцеві вибори восени 2015 року.

Якщо в Тальному вибори до нової об’єднаної громади вийшли на завершальну пряму, то в північних селах району справа не зрушила з місця.
− Основна біда – бідність. Якщо об’єднати Лащову, Веселий Кут, Шаулиху, Папужинці й Лісове, то бюджет нової громади ніяк не дотягне до мінімально необхідних показників, – каже сільський голова Веселого Кута Павло Козаченко. – Ледве зведемо кінці з кінцями, якщо приєднаємо Онопріївку, Кобринову Греблю й Заліське. Поки що створення нової громади перебуває в зародковому стані.

Нагадаємо, що окрім Тального погодилися об’єднатися в нову громаду південно-західні села району – Білашки, Тальянки та Леґедзине.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода