Підсумки «Доби»

Дата: 8-11-2016, 20:30

Підсумки «Доби»
Події. Смерть на висоті, палаючі автомобілі та бабусині речі проти гральних автоматів.

Поліз спиляти гілку, а та натомість позбавила чоловіка життя. Так на Золотоніщині в селі Хвильово-Сорочин місцевий житель згодився допомогти сусідці обрізати занадто розлоге дерево. Та не розрахувавши, як повалиться зрізана верхівка, він потрапив під її удар. Після події чоловік, втративши свідомість, завис на висоті 7 метрів. Рятувальники, знявши повислого на дереві чоловіка, констатували, що допомога йому вже не потрібна. Чоловік від отриманих травм помер на місці.

У Жашкові пожежа охопила два автомобілі - «SUBARU Impreza» та «MERCEDES C-180». подружжя, яким належать автомобілі, прокинулися вночі від звуків працюючої сигналізації та відблисків полум’я, яке на цей час вже охопило обидві машини. Чоловік викликав рятувальників, проте відстояти від вогню транспортні засоби не вдалося. Причину пожежі наразі з’ясовують.

Житель Драбівщини украдене у своєї бабусі програв на автоматах. Викрав у неї ноутбук та мобільний телефон. Речіздав у ломбард, а на виручені кошти пішов грати Раніше він уже притягувався до кримінальної діяльності за подібні злочини. Також правоохоронці дізналися, що того дня його бачили на автобусній зупинці, чоловік сідав в автобус, що їхав до Києва з речами, схожими на викрадені. Підозрюваного запросили до поліції для дачі показів. Розуміючи, що його викрито, чоловік зізнався у вчиненому.

Актуально.
Відсьогодні до 26 листопада у Черкасах на вулиці Новопречистенській (колишня – Сєдова) між бульваром Шевченка та Волкова, від Шевченка до Гоголя, а ще між вулицями Гоголя та Благовісною частково обмежать рух транспорту. Там триватиме ремонт каналізаційного колектора.

Число. 1601 проба

1601 пробу атмосферного повітря Черкащини проаналізували у жовтні в Черкаському обласному центрі із гідрометеорології. Систематичні спостереження за вмістом в атмосферному повітрі шкідливих речовин проводилися у жовтні на 3 стаціонарних постах (ПСЗ) з періодичністю відбору проб - 4 рази на добу (1.00, 7.00, 13.00,19.00 ), 6 днів на тиждень. Відтак у жовтні в Черкасах не виявлено випадків високого забруднення повітря більше 5 ГДК.

Цитата дня.
Міністерство соціальної політики України: «Підвищена мінімальна заробітна плата буде впливати на розрахунок субсидій у сезоні 2018-2019 років»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода