Краєзнавець розповів цікаві факти про черкаські парки

Дата: 9-11-2016, 11:41

Краєзнавець розповів цікаві факти про черкаські парки
Сьогодні ми звикли бачити парки розкішними зеленими зонами, залісненими височезними соснами, дубами та каштанами, проте десятки років тому тут були тільки молоді насадження та тривала робота з реконструкції. Як усе починалося в історії Черкас дослідив краєзнавець Борис Юхно. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби КП "Дирекція парків", яка посилається на інформацію Бориса Юхна.

Краєзнавець розповів цікаві факти про черкаські парки Кілька цікавих фактів про черкаські парки.

1. У парку Сосновий бір скульптурою на озері спершу була не Русалонька. Першою на озері встановили фігуру юнака.

2. Міст Кохання збудували, коли іще парку не було взагалі, височіли тільки голі пагорби. Сосни висадили в кінці 60-х.

Краєзнавець розповів цікаві факти про черкаські парки 3. Фонтан біля облради не був схожий на тепереішній. Водограй був кількаярусний, а водні потоки били тільки на найвищому ярусі, далі вода просто стікала у чашу.

Краєзнавець розповів цікаві факти про черкаські парки Краєзнавець розповів цікаві факти про черкаські парки 4. У 60-х-70-х роках Пагорба Слави не існувало. Тут був звичайний схил. Уже згодом ділянку розрівняли та насипали пагорб під монумент.

Краєзнавець розповів цікаві факти про черкаські парки 5. Сквер Юність мав бути звичайним газоном. Тут висадили клумби та озеленили територію уже пізніше, під час реконструкції.

6. Відомий скульптор Михайло Ширінкін зробив близько 30-ти скульптур для черкаських парків.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода