Корсунь-Шевченківське відділення Ощадбанку змінило формат

Дата: 11-11-2016, 13:19

Корсунь-Шевченківське відділення Ощадбанку змінило формат
31 жовтня в Корсуні-Шевченківському відкрилося ще одне відділення Ощадбанку нового формату – тринадцяте в Черкаській області. Оновлений заклад став справжньою окрасою міста.
Перерізати символічну стрічку запросили народного депутата Геннадія Бобова та начальника Черкаського обласного управління Ощадбанку Валентину Оніщенко.

Геннадій Борисович привітав жителів міста та району й зазначив:
– Ощадбанк потурбувався про комфорт для людей, адже цінує їхній час і прагне забезпечити найвищу якість послуг. Це особливо важливо для пенсіонерів. Тепер вони оцінять і зручність, і приязне ставлення персоналу – все те, що називають європейським стандартом сервісу.
Начальник Черкаського обласного управління Ощадбанку Валентина Оніщенко висловила впевненість, що нові стандарти надання банківських послуг сприятимуть розвитку та процвітанню як самого банку, так і його клієнтів.
Численні гості, керівники району й міста, найбільших підприємств, установ та організацій вітали працівників банку з яскравою і важливою подією, бажали процвітання й наснаги. Вони сподіваються, що співпраця з банком буде ще тіснішою, кількість клієнтів лише збільшуватиметься, а прибутки зростатимуть.

Коментує завідуюча відділенням Галина Шевченко:
– Змінюється життя – змінюється й Ощадбанк. Наше відділення оновлене в рамках плану модернізації мережі банку. Мета – перейти на сучасний рівень сервісу. Навіть пересічна людина бачить, наскільки зручнішими й комфортнішими і для персоналу, і для клієнтів стали умови праці та обслуговування. Наше гасло: «Жодних черг!», тому ми активно розширюємо мережу терміналів і пропонуємо обслуговування онлайн, тобто через Інтернет. Таким чином, у зручний для вас час у будь-якому місці можна оплатити комунальні послуги, переказати кошти, скористатися послугою «регулярні платежі», переглянути історію операцій, керувати рахунками. Зусилля не марні: сьогодні десятки людей щодня звертаються до нас, щоб перейти в режим онлайн, адже оцінили переваги нових форм обслуговування.

Людмила Моренко

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода