Уманські боксери стали призерами міжнародного турніру у Вільнюсі

Дата: 14-11-2016, 12:02

Уманські боксери стали призерами міжнародного турніру у Вільнюсі
Кирило Величко та Назар Смілянець привезли на Черкащину дві престижні нагороди. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський спорт».

Із 2 до 6 листопада в столиці Литви, Вільнюсі, проходив традиційно потужний міжнародний турнір. Цього року за участі Іспанії, Ірландії, Польші, Литви, Латвії, Естонії, Вірменії, Норвегії, Швеції та України.

Нашу державу в Прибалтиці представляли боксери з Київської області, а саме з Василькова та Ірпіня, а також двоє молодих уманських боксерів: Величко Кирило (56кг) та Смілянець Назар (64кг). Провівши по 3 прекрасних бої, уманчани посіли І та ІІ місця відповідно.

Величко почергово виграв у двох місцевих боксерів та у фіналі у білоруса, а Смілянець перший свій бій виграв у місцевого боксера, а другий – у ірландця і лише в третьому поступився естонському боксеру, минулорічному призеру чемпіонату Європи.

Окрім проведених дуже корисних міжнародних боїв, уманчани побачили в яких умовах тренуються закордонні боксери, як фінансуються та як проводяться змагання такого рівня. З усіх українських боксерів, які брали участь у турнірі, уманчани посіли найвищі місця.

Готували боксерів до змагань Петриченко В. та Кабанов В.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода