У Черкасах штрафуватимуть власників собак за вигул неналежним чином

У Черкасах штрафуватимуть власників собак за вигул неналежним чином

Депутати підтримали електронну петицію щодо відповідальності власників собак за вигул неналежним чином. Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Згідно з ухваленим рішенням, департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради доручили визначити місця для вигулу собак.

Департаменті ЖКК нагадує, що за порушення Правил утримання і поводження із тваринами у м. Черкаси передбачена відповідальність за ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях – тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від трьох до п\’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров\’ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п\’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб – від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x