На двох черкаських пляжах небезпечно купатися

На двох черкаських пляжах небезпечно купатися

Задля моніторингу якості води в Дніпрі 7 липня цього року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області відібрали проби річкової води на міських комунальних пляжах «Соснівський-1», «Казбетський», «Митницький» та на пляжі зони відпочинку ТОВ «Берег-2007». Про це повідомляють в ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Результати досліджень Черкаської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів засвідчили, що проби річкової води на комунальному пляжі «Казбетський» та в зоні відпочинку ТОВ «Берег-2007» відповідають гігієнічним вимогам.

У пробах річкової води на «Соснівському-1» та «Митницькому» пляжах виявлені відхилення гігієнічних нормативів за мікробіологічними та паразитологічними показниками. Зокрема, на пляжі «Митницький» більш як удвічі перевищено індекс лактозопозитивної кишкової палички, на пляжі «Соснівський-1» знайдено личинки нематод.

Держпродспоживслужба області направила пропозиції балансоутримувачу Черкаських пляжів КП «Дирекція парків» щодо заборони купання на пляжах «Соснівський-1» та «Митницький» та інформування про це населення. Відповідну інформацію надали міському голові м. Черкаси.

Держпродспоживслужба рекомендує черкащанам та гостям міста тимчасово утриматись від купання на вказаних пляжах.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x