6 нових сонячних електростанцій поповнили інтерактивну мапу області

6 нових сонячних електростанцій поповнили інтерактивну мапу області

За результатами ІІ кварталу, на Інтерактивну мапу розташування об’єктів альтернативної та відновлювальної енергетики додалось 6 нових сонячних електростанцій загальною потужністю 11,61 МВт. Вони збудовані в місті Умань, Золотоніському, Уманському та Христинівському районах, інформують у Департаменті інфраструктури та житлово-комунального господарства ОДА.

Наразі на мапі відмічені вже 25 сонячних електростанцій загальною потужністю 34,08 МВт, 12 малих гідроелектростанцій загальною потужністю 6,37 МВт та 3 когенераційні установок на біопаливі та біогазі – 14,1 МВт. Крім того, відмічена найпотужніша сонячна електростанція, яку найближчим часом планується ввести в експлуатацію.

Загалом у Черкаській області продовжується активно розвивається сфера альтернативної та відновлювальної енергетики. Цьогоріч побудували та ввели в дію 10 сонячних електростанцій загальною потужністю понад 26 МВт (70 % від загальної потужності введено у 2020 році) та 65 сонячних електростанцій на дахах приватних домогосподарств (загальна кількість збільшилась майже на 10 відсотків та становить 721 установка).

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x