У Ротмистрівській ОТГ замінили котли на твердопаливні

У Ротмистрівській ОТГ замінили котли на твердопаливні

За повідомленням Ротмістрівської ОТГ, у більшості сіл громади уже провели повну заміну котлів на твердопаливні. У селі Ковалиха споруджується котельня, що обігріватиме місцеву гімназію. Завдяки енергоощадним технологіям соціальні об’єкти будуть забезпечені теплом. Повідомляють в пресслужбі Черкаської облради.

 

Як розповідає голова Ротмістрівської ОТГ Володимира Ховайба, котельня у Ковалисі споруджується гуртом, толокою. За кошти бюджету громада придбала котел, бетон та блоки для стін,  будматеріали для покрівлі надало СТОВ «Перемога», дошки – ПП Сопільняк.

 

На будівництві котельні працюють місцеві майстри – жителі Ковалихи. Приклад у цьому показують староста села і працівники гімназії. Спорудження нової котельні знаменує етап повного переходу Ротмістрівської громади на альтернативні енергоощадні технології.

 

Громада планує економити кошти бюджету не лише на відмові від газу: завдяки подрібнювачу гілок, який закупили для комунального підприємства, опалення частково проводитимуть трісками від переробки гілок, тому і дров на опалювальний сезон знадобиться удвічі менше.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x