Канівська, Карашинська, Матусівська ОТГ та Золотоноша увійшли в  ТОП найкращих громад України

Канівська, Карашинська, Матусівська ОТГ та Золотоноша увійшли в  ТОП найкращих громад України

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. В ТОП-200 кращих громад України увійшли три об’єднані територіальні громади Черкащини – Канівська (10-те місце), Карашинська (155-те) і  Матусівська (184 -те) та місто Золотоноша (199-е). Про це повідомляють в пресслужбі Черкаської ОДА, за інформацією Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу».

 

Цього року  це рейтинг найкращих 200 громад України станом на 1 липня. Інформація аналізувалася за наданими анкетами, а за їх відсутності – з відкритих джерел. Позначка «так» в опитувальнику без наявності інтернет-посилання, як підтвердження інформації, вважалася як «ні».

 

Інформація про фінансовий стан громади аналізувалася з порталу  https://openbudget.gov.ua/ Наразі оцінили 1540 громад. Середній рейтинг по Україні становить 21,49, враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну спроможність, сталий розвиток та інвестиційну привабливість громад у 2020 році.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x