Черкаські стрільці здобули нагороди на чемпіонаті України

У Вінниці відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів 2000 р.н. та молодше. Черкаські спортсмени потішили високими результатами і вже традиційно були серед переможців змагань. Про це повідомляє сайт «Черкаський спорт».

Максим Хроненко став дворазовим чемпіоном у вправах зі стрільби з малокаліберної зброї. Відкриттям сезону став Олексій Культенко, який виборов дві бронзові нагороди, змагаючись зі спортсменами, на 6 років старшими за нього. Результативно підтримав команду і Денис Охота, завдяки чому команда хлопців посіла 4 місце у вправі МГ-9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 60 пострілів з положення лежачи).

Дівчата також порадували високими результатами: Дар’я Боєва посіла 6 місце у фіналі вправи МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки 3 по 40 з положення лежачи, стоячи та з коліна), Марія Іщенко стала 6-ю у вправі МГ-9. Наймолодша черкаська спортсменка Дарина Дорошенко показала достойний результат, і команда дівчат посіла 10 місце з 16 команд-учасниць.