Понад 150 закладів Черкащини торгують із порушенням санітарних норм

Понад 150 закладів Черкащини торгують із порушенням санітарних норм

Із 3 серпня по 10 серпня 2020 фахівці Держпродспоживслужби Черкаської області спільно із представниками Національної поліції, за участі засобів масової інформації провели 410 перевірок. Порушення санітарних норм і правил, протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України, були виявлені на 158 з них. Про це повідомляють в головному управлінні Держспоживслужби в Черкаській області.

 

Найчастіше протиепідемічними заходами нехтують у закладах продовольчої торгівлі (46,5 % випадків порушень), у перукарнях та салонах краси  (45,0 % випадків порушень), закладах непродовольчої торгівлі (40,2 % випадків порушення).

 

Покращилася ситуація у закладах громадського харчування та на агропродовольчих ринках. Хоча учасники моніторингу продовжують фіксувати порушення дезінфекційного, маскового режиму. Подекуди не організовано температурний скринінг працівників, відсутнє маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами, не створені місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками, не організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок, з подальшою утилізацією.

 

За наслідками проведених перевірок складено 40 протоколів про адміністративні правопорушення у сфері санітарного законодавства, керівникам підприємств, установ направлено 129 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, направлено 66 інформацій. Фахівці Держпродспоживслужби області ініційовали  проведення 10 засідань регіональної та місцевих комісій з ТЕБ та НС.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x