Як правильно доглядати за помідорами у серпні

Як правильно доглядати за помідорами у серпні

У серпні настає пора активного дозрівання помідорів. Щоб подовжити період їх плодоношення необхідно забезпечити  ретельний догляд за рослинами, який полягає у поливанні, підгодівлі, захисті від хвороб і шкідників і формуванні рослин. Про те, як це робити правильно, інформують в головному управлінні Держспоживслужби в Черкаській області.

 

Полив помідорів

Щоб розібратися, як правильно організувати полив помідорів, необхідно дати відповідь на питання: чим, коли і як поливати?

На присадибних ділянках рекомендуємо поливати дощовою водою, бо в ній краще розчиняються поживні речовини  і рослинам простіше отримати їх з ґрунту. А водопровідна, а тим паче кринична — жорстка і помідорам важче за допомогою неї добувати собі поживні речовини.

Поливати помідори необхідно або вранці, або ввечері, тобто коли немає спеки. Вдень, в спекотну погоду, поливати не можна: велика різниця в температурі повітря і води здатна викликати у рослин фізіологічний шок. При такому поливі помідори можуть в’янути.

Як поливати? Відповідь на це питання однозначна – тільки під корінь, оскільки при потраплянні води на листки підвищується ризик розвитку фітофтори.

Що стосується частоти поливу чітких рекомендацій не існує, оскільки все залежить від кліматичних умов та складу ґрунту. В період дозрівання плодів краще поливати не дуже рясно, але часто, намагаючись не допускати пересихання грунту. Проте не забувайте, що надлишкове зволоження може привести до розтріскування плодів.

 

Мульчування грядки

Мульчування грядки дуже важливе, оскільки цей технологічний прийом дозволяє  не надто часто поливати кущі, стабілізувати температуру ґрунту: він повільно нагрівається і охолоджується, не перегрівається. Під шаром мульчі ґрунт стає пухким і повітряним, в ньому активно працюють дощові черв’яки, розмножуються корисні грунтові мікроорганізми.

 

Підживлення помідорів

Для догляду за помідорами у відкритому ґрунті у серпні необхідно зробити підживлення калієм. Він бере участь в обміні речовин рослини, позитивно впливає на імунітет, прискорює дозрівання помідорів, збільшує кількість зав’язей, покращує смак плодів.

Підживлення можна зробити з розрахунку – по одній сірниковій коробці аміачної селітри і сірчанокислого калію на 10 л води. При цьому на один кущ необхідно витратити не менше 3 літрів такого розчину. Також можна підгодовувати помідори і попелом з розрахунку 1 стакан  на 10 літрів води.

Іноді доводиться спостерігати зміни зовнішнього вигляду рослин, зумовлені браком або надлишком у ґрунті того чи іншого елемента.

При нестачі азоту змінюється забарвлення стебла, листя, а також самих плодів помідорів. Листя стає більш дрібненьким, жовтуватим за кольором, жилки знизу листа стають червоно-блакитними, плоди стають більш твердими і дрібними.

Якщо бракує фосфору, листочки рослини загортаються всередину. При нестачі калію листки стають кучерявими. Недолік кальцію призводить до того, що молоді листочки суцільно покриваються жовтими цятками, а старі стають більшими і змінюють колір до темно-зеленого.

При сірчаному голодуванні листочки спочатку стають за кольором блідо-зеленими, після чого інтенсивно жовтіють, а іноді і червоніють. Виявляється сірчане голодування спочатку на молодих листах, при цьому стебла рослин стають надзвичайно ламкими і крихкими.  Недолік бору призводить до почорніння точки росту стебла, а плоди уражаються бурими плямами.

Якщо рослинам бракує молібдену, листочки помідорів жовтіють, поступово закручуючись вгору, і повністю уражаються хлорозом. В разі нестачі заліза помідори припиняють рости. Їх молоденькі листочки уражаються хлорозом. У найбільш важких випадках листочки рослин повністю біліють.

Якщо ви виявили такі симптоми, позбутися дефіциту того чи іншого елемента можна позакореневими підживленнями, що містять відсутній елемент.

 

Формування помідорів

О цій порі продовжуємо формування рослин. Способів формування багато і всі вони залежать від сорту. Велика кількість бічних пагонів загущує кущ, що в свою чергу призводить до неможливості його провітрювання і врешті-решт до розвитку захворювань. Тому необхідно постійно видаляти пасинки, не даючи їм вирости довшими за 5 см. Чим довші пагони, тим вони товщі, а отже, і рана після видалення буде більшою. Не можна видаляти пасинки повністю, бо невдовзі з цієї ж пазухи виростуть нові. Бічні пагони треба зрізати. Якщо якісь зайві пагони ви не зрізали і на них вже є зав’язі, то видаляти їх не варто – можна обмежитися прищипкою верхівки.

На високорослих помідорах слід обрізати верхівки. Зріз необхідно зробити над другим листом після верхньої кисті з зав’язі або суцвіттями. Перед роботою інструмент обов’язково продезінфікуйте.

Треба також обривати нижнє листя, оскільки воно вже не виконує свою функцію. Крім того, під час дощів на них потрапляє земля, в якій мешкають спори фітофтори. Саме з нижніх листків починається хвороба. Зауважу, що не можна обривати їх всіх одночасно, тому що коріння продовжує добувати воду в тих самих кількостях, що й раніше, а листів, які можуть її випаровувати, стало менше. В результаті вода спрямовується у плоди  і вони починають тріскатися. Роблять це поступово – спочатку 1 – 2 листи, через кілька днів ще пару і так далі, поки не будуть видалені всі листочки нижче першої плодової кисті.

Якщо виявлено перші ознаки захворювань, відразу необхідно видаляти хворі листя, щоб запобігти поширенню інфекції.

Після того як будуть видалені всі хворі листочки, можна обробити кущі рожевим розчином марганцівки. Це стане ще й додатковою підгодівлею помідорів.

 

Боротьба з хворобами і шкідниками помідорів

У серпні, особливо в кінці місяця, спостерігаються різкі перепади температур: від спекотних денних до прохолодних нічних. В результаті створюються прекрасні умови для розвитку грибкових захворювань.

Найбільш поширеними хворобами в’янення помідорів є фузаріозне та вертицильозне в’янення.

Фузаріозне в’янення. Воно відбувається завдяки ураженню судинної системи рослин збудниками хвороби, внаслідок чого відбувається втрата тургору, призупиняється ріст і розвиток рослин. Головним джерелом інфекції є заражені рослинні рештки, ґрунт та насіння.  Збудники хвороби можуть тривалий час зберігатися у ґрунті, не втрачаючи життєздатності. В зв’язку з цим не можна розміщувати томати на тому місці, де виявлено фузаріозне та вертицильозне в’янення протягом 4–6 років.

Шкодочинним є бактеріальний рак. Якщо листки на помідорах не лише скручуються, а й стають коричневими, а потім засихають, то ймовірна причина – бактеріальний рак. Визначити хворобу можна за зрізом нижнього листка: всередині буде видно бурий слід. Ця хвороба не лікується, тому заражені кущі виривають і спалюють подалі від ділянки.

Серед вірусних хвороб томатів варто виділити стовбур, штрихуватість, огіркову та тютюнову мозаїку.

Тютюнова мозаїка. Крім інфекційних хвороб, плоди томатів уражуються і неінфекційними. Серед таких варто виділити досить поширену верхівкову гниль та сонячні опіки.

Верхівкова гниль. При сонячному опіку на плодах утворюються білі тверді плями. На зрілих червоних плодах плями бувають жовтого кольору. Іноді плями від опіку мають вигляд водянистих плям, які згодом підсихають, і уражена тканина випадає. Такі плоди нерівномірно достигають, втрачають смак і товарний вигляд.

Зі шкідників на помідорах найчастіше зустрічаються білокрилки, совки, дротяники, слимаки, вовчок і галові нематоди. Що робити зі шкідниками? Шкідників потрібно позбутися.

Для запобігання розвитку хвороб і шкідників помідорів необхідно дотримуватись правил агротехніки та застосовувати систему захисту їх з використанням профілактичних, санітарно-гігієнічних, селекційно-генетичних, хімічних та інших заходів.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x