У Черкасах перевірять, куди витратили гроші, спрямовані на засоби захисту для лікарів

У Черкасах перевірять, куди витратили гроші, спрямовані на засоби захисту для лікарів

Звернення депутата від Партії вільних демократів Олександра Згіблова про перевірку витрачання коштів резервного фонду бюджету міста, а також інших ресурсів, направлених на боротьбу із пандемією COVID-19 підтримали депутати Черкаської міської ради під час сесії. Зокрема перевірять закупівлю засобів захисту Черкаською міською консультативно-діагностичною поліклінікою на початку травня цього року. Тоді медики уклали декілька угод з київською компанією ТОВ “УНІКУМ” на постачання засобів захисту для лікарів з явно завищеними цінами.

 

Відповідно до укладених угод, вартість медичних масок одноразових становить 11 гривень за штуку, костюмів захисту одноразових – 450 грн, костюмів захисту багаторазових – 950 грн, респіраторів 2-го рівня захисту – 78 грн за штуку, медичні халати –  85 грн. Всього ж, станом на сьогодні, придбано товарів на 7,8 млн гривень.

 

Відповідно до дослідження аналітиків порталу Dozorro, ціни на травень 2020 року на ці позиції були значно нижчими по всій Україні.

 

Додамо, ТОВ «УНІКУМ» зареєстроване у Києві та спеціалізується на торгівлі комп’ютерним обладнанням, відповідно до видів економічної діяльності. Власниками підприємства є житель селеща Буки Олексій Семелюк та Олексій Сербіненко, що також є і директором цього підприємства.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x