Вступну кампанію до закладів профосвіти продовжили

Вступну кампанію до закладів профосвіти продовжили

Заклади професійно-технічної освіти прийматимуть документи вступників та зараховуватимуть абітурієнтів до першого листопада. Рекомендаційний лист щодо продовження терміну вступу поширили працівники Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації 18 серпня. Про це повідомляє Пресслужба ОДА.

За словами заступника Міністра освіти і науки Андрія Вітренко, відповідні зміни відбулися через карантинні обмеження.

– У загальних правилах прийому до профтехів зазначено, що зарахування вступників триває до 1 вересня. Традиційно вступну кампанію продовжувжили ще на місяць, тож заклади робили додатковий набір в межах ліцензованого обсягу. Оскільки цього року через карантин нам довелося змінювати терміни вступу до вишів, ми вирішили відтермінувати їх і для закладів профосвіти, – пояснив Вітренко.

Однією із новацій цьогорічної кампанії є те, що вступники можуть подавати копії документів у кілька закладів одночасно. Потім, визначившись із закладом та спеціальністю, подавати оригінали.

Для вступу у заклад профосвіти вступник має подати:

– заяву;

– копію свідоцтва про закінчення 9-го або 11-го класу;

– 6 фотокарток 3х4;

– медичну довідку;

– документи, які підтверджують право на пільги (за наявності).

Водночас навчатися у закладах професійно-технічної освіти можуть не лише випускники шкіл, а й дорослі. Вони можуть пройти підвищення кваліфікації для вже наявної робітничої професії, опанувати нові навички або змінити фах. Обрати заклад, відповідно до міста й професії, для навчання можна за лінком.

Нагадаємо, що у 2020 році для безкоштовного навчання за регіональним або державним замовленням у закладах профосвіти є 119 674 місця.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x