Збільшені пенсійні виплати черкащани отримають уже у вересні

Збільшені пенсійні виплати черкащани отримають уже у вересні

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2020 року № 674 « Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» головним управлінням Пенсійного фонду України в Черкаській області перераховано пенсію 205 членам родин військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоровʼя, отриманих під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Державна адресна допомога виплачуватиметься тим членам родин, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7 800 гривень. Якщо пенсію у зв’язку з втратою годувальника призначено на двох і більше членів сім’ї, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, не більшій 6 100 гривень на кожного.

При цьому пенсійна виплата на всіх членів сім’ї виплачується у межах максимального розміру пенсії, визначеного статтею 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (17 120 грн).

Державну допомогу родини померлих під час участі в АТО/ООС отримуватимуть на постійній основі. За серпень її буде виплачено у вересні цього року. Додаткові видатки становлять 367 тис. грн у місяць.

Окрім того, у звʼязку із збільшенням мінімального розміру заробітної плати до 5 000 гривень із першого вересня поточного року збільшиться мінімальний розмір пенсії для непрацюючих осіб, які досягли 65 років і мають страховий стаж не менший як 30 років для жінок і 35 для чоловіків.

Для таких осіб мінімальний розмір пенсії за віком встановлено в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної Законом «Про Державний бюджет України» на відповідний рік (із 01.09.2020 – 5000 грн х 40 % = 2000 грн). У регіоні перераховано пенсію 74,7 тис. таких осіб.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x