Служба зайнятості відновила особистий прийом громадян

Служба зайнятості відновила особистий прийом громадян

Безробітні черкасці зможуть прийти особисто на прийом у Черкаський обласний центр зайнятості та стати на облік. Перерва роботи закладу була спричинена поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Про це йдеться на сайті установи. 

З 11 серпня базові центри зайнятості та філії Черкаського обласного центру зайнятості відновили особистий прийом громадян.

Прийом громадян здійснюється обов’язково із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України, а саме:

  • відвідувачів допускатимуть до установи тільки в респіраторі або захисній масці;
  • очікування відбуватиметься ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м);
  • на вході до приміщення необхідно зробити дезінфекцію рук у спеціально організованому для цього місці спиртовмісними антисептиками;
  • зареєстрованим безробітним зателефонують фахівці служби зайнятості та повідомлять про заплановані відвідування.

Нагадуємо, безробітні, які були зареєстровані під час карантину дистанційно, повинні під час особистого відвідування подати оригінали документів.

Обслуговування представників фірм і компаній, які звертаються з метою подання інформації про актуальні вакансії чи отримання інших послуг, проводитиметься із дотриманням дистанційних обмежень (одна особа на 10м2  площі приміщення).

Професійна команда Черкаської обласної служби зайнятості відкрита для кожного, хто потребує фахової консультації та підтримки.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x