«Черкаські Мавпи» виграли товариський турнір

Команда найстарших юнаків баскетбольної школи клубу – ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 здобули перемогу у Всеукраїнському товариському турнірі з баскетболу нещодавно. Змагання проходили в Чорноморську. Про це йдеться на сайті БК «Черкаські Мавпи».

Протягом чотирьох днів черкаські баскетболісти відіграли п’ять матчів проти місцевих команд із Чорноморська та Одеси. В активі «Мавп-04» п’ять перемог і чемпіонський кубок.

Команду «Пірати» із Чорноморська «Черкаські мавпи» виграли з різницею у 40 очок. Також двічі переграли «Яструбів» – 96:78, а в останній грі турніру перемогли “Юг-Баскетом” – 80:63.

А за підсумками турніру, окрім чемпіонського кубку, черкасці забрали й індивідуальні нагороди. MVP турніру визнано центрового “Черкаських Мавп” Владислава Семерича, а Назар Холод отримав відзнаку найкращого форварда турніру.

– Це був продуктивний турнір і мінізбір. Ми виграли всі матчі. Для хлопців, які не грали в баскетбол 5 на 5 з березня – це чудова нагода. Помітно, як вони «зголодніли» за баскетболом і показали, на що здатні. Продемонстрували прогрес і перспективу. Готуємося до сезону, це буде наш останній рік у ВЮБЛ, тому цьогоріч ми наведемо галасу в Україні, – зауважив головний тренер ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04 Олександр Лашко.