Реконструйований корпус ЧНУ відкрили в Черкасах

Реконструйований корпус ЧНУ відкрили в Черкасах

Навчальний корпус №4 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького готовий до експлуатації. Там навчатимуться студенти навчально-наукових інститутів педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва; фізичної культури, спорту та здоров’я, а також психологічного факультету. Про це повідомляє пресслужба ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

У навчальних приміщеннях і аудиторіях відбудованого корпусу створено сучасний освітній простір, необхідний для надання якісних освітніх послуг.

Аудиторії, оснащені відповідно до сучасних вимог, відповідають європейському рівню стандартів провадження освітньої та науково-дослідницької діяльності. Створено умови для психологічної та фізіологічної реабілітації учасників бойових дій та студентів, які потребують психологічної допомоги. Є база для підготовки вчителів Нової української школи, вихователів дошкільних закладів. Усі вони будуть мати навички для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, адже в Україні розвивається інклюзивна освіта.

Виставковий зал, мистецькі лабораторії облаштовано спеціально для потреб кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Є також зали для заняття спортом, хореографією.

Придбане високотехнологічне обладнання та устаткування сприятиме диджиталізації освітнього простору.

 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x