Семирічній черкащанці необхідна допомога

Семирічній черкащанці необхідна допомога

Арінка живе на світі лише 7 років. Чотири з них вона мужньо бореться з Саркомою Юїнга. Бокси, хімії, болючі пункції і сотні днів в агонії – це те, через що вже пройшла ця дитина. Допомогти їй в Україні лікарі вже не можуть, а от іспанські медики обіцяють повне одужання, але… за 95 тисяч євро. Для родини, фінансово і психологічно виснаженої багаторічною боротьбою за життя дитини, це сума просто непідйомна. Тому вони і просять про допомогу всіх небайдужих.

 

«Це Арінка – моя подруга і майбутня журналістка (вже має персональний мікрофон). Їй 7 років. Чотири з них ми знайомі. Чотири – вона бореться з Саркомою Юїнга. Чотири роки – бокси, хімії, болючі пункції і сотні днів в агонії. А ще волосся, яке постійно то відростає, то випадає через нову хімію. І рак то відступає, то повертається, – пише на своїй сторінці в Фейсбук відома черкаська журналістка Вікторія Хамаза. – Арінка збиралася до школи: вже з хвостиками, зошитами та портфелем. Але хвороба не дала. Наші лікарі випробували всі можливі варіанти лікування в Україні, каже мама. І призначили підтримуючу терапію. Гарні шанси на повне одужання Арінці дають іспанські медики. Але рахунок для родини непідйомний – 95000 євро. Надія малечі – ми з вами. Давайте не підведемо!»

 

«Чесно кажучи сил уже майже немає, дитина постійно плаче тому що болить усе тіло знеболючі майже не допомагають, – пише на своїй сторінці в Фейсбук мама дівчинки Людмила Качковенко. – Україна шансів не дає «ресурси вичерпані», тому почали шукати закордонні клініки і відповідь прийшла, але цифри захмарні 95 000 євро для нашої сім᾿ї ці цифри не підйомні!. Тому слізно прошу хто чим може… Заранні всим дякую!»

 

Реквізити для переказу коштів.

Качковенко Людмила Георгіївна

Приват банк: 5168 7427 3023 9328

Ківі гаманець: +380983956408

Pay pal: +380983956408

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x