На Черкащині розширили перелік лікарень першої хвилі

На Черкащині розширили перелік лікарень першої хвилі

Черкащина продовжує перебувати в «зеленій» карантинній зоні. Заповненість ліжок в медичних закладах налічує 34,6%. Однак регіон вже належить до переліку інших областей, де відбувається значне поширення COVID-19. До закладів І хвилі додали Маньківську центральну районну лікарню. Про це поінформував у телеграм-каналі голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

– Ми збільшуємо кількість лікарень першої хвилі, куди госпіталізовують пацієнтів, хворих на коронавірус з тяжким перебігом хвороби. В інфекційному відділенні Уманської міської лікарні заповненість ліжок налічує 54,2%. Попереду період паломництва, маємо врахувати ймовірне зростання кількості хворих. Тому до переліку закладів І хвилі додаємо Маньківську центральну районну лікарню. Установа облаштована необхідним для госпіталізації хворих на COVID-19, – зазначив Сергійчук.

Нагадуємо, в області визначені лікарні першої хвилі, куди першочергово госпіталізовують інфікованих на коронавірус пацієнтів:

– Черкаська міська інфекційна лікарня;

– Уманська міська лікарня;

– Золотоніська районна багатопрофільна лікарня;

– Черкаська центральна районна лікарня;

– Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів Коломійченків;

– Черкаська обласна лікарня для лікування важких хворих на пневмонії COVID-19.

– Лише від нас залежить, чи втримається область в «зеленій зоні» без введення додаткових карантинних обмежень. Маски, дистанція – обов’язкові. Дотримуйся протиепідемічних заходів та вчасно звертайтеся до сімейного лікаря, – зауважив голова Черкаської ОДА.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x