На Черкащині активізують протидію аграрному рейдерству

На Черкащині активізують протидію аграрному рейдерству

Роботу обласного оперативного штабу щодо протидії аграрному рейдерству перезапускає голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Сергійчук. Завдання штабу – оперативно реагувати на випадки силового захоплення земель, підприємств та будь-якої власності. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

– При Черкаській обласній державній адміністрації створили обласний оперативний штаб щодо протидії аграрному рейдерству. Потім він став регіональною робочою групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. Назви непогані, але інформації про результати – практично немає. Нам та громаді потрібні конкретні дії та результати. Тому наше завдання – перезавантажити структуру так, щоб вона почала працювати результативно і ефективно боротися з рейдерством, – зазначив Сергійчук.

На засіданні штабу Сергій Сергійчук спільно із правоохоронцями, представниками Управління культури та охорони культурної спадщини, Держгеокадастру розглянули звернення заявників, які стосувалися питань незаконного захоплення врожаю та незаконної державної реєстрації припинення права оренди на земельні ділянки.

Очільник Черкаської облдержадміністрації закликав присутніх керівників правоохоронних органів активізувати роботу в цьому напрямку та притягнути до відповідальності людей, які порушили законодавство України.

– Засідання штабу мають бути регулярними. Хочу, щоб на кожній наступній зустрічі ми публічно звітували про результати роботи. Така порівняно невелика кількість звернень свідчить лише про одне: про цей штаб підприємці або взагалі не знають, або не довіряють діяльності його складу. Оцінку його роботі повинні дати самі громадяни, представники бізнесу, які потерпають від беззаконня. А вони оцінюватимуть лише за справами. Документальні звіти для статистики нікому не потрібні. Лише реальні результати, – наголосив Сергійчук.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x