Черкаські орієнтувальники отримали нагороди на чемпіонаті України

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів та юнаків відбувся у місті Олешки Херсонської області 2-6 вересня. Черкащину на змаганнях представляли 15 спортсменів. Про це повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Чоловіча команда в естафеті виборола золоту нагороду. У складі групи три вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради: Вадим Петрович, Данило Погребець та Богдан Зачешигрива.

Анастасія Хворостян, Дар’я Білоус із Сагунівки та вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради Анастасія Кордонська здобули «бронзу».

На довгій та спринтерській дистанції Дар’я Білоус з Сагунівки у віковій категорії Ж-14 посіла двічі 2 місце. Єгор Зозуля з села Будище на середній дистанції у віковій категорії Ч-12 виборов срібну медаль чемпіонату.