Підсумки «Доби»

Дата: 5-12-2016, 20:37

Підсумки «Доби»
Події. Ялинковий штраф та новий театрал.

За зрубану ялинку – штраф. Так для запобігання проявам браконьєрства та незаконних рубок протягом грудня на Черкащині проходиме операція «Новорічна ялинка». У кожному лісгоспі вже посилено охорону спеціальних ялинкових плантацій та хвойних молодих насаджень – працівники державної лісової охорони цілодобово чатують на нелегальних заготівельників ялинок. Якщо діаметр стовбура дерева до 10 см, то доведеться сплатити 355 грн., від 10 до 14 см – 626 грн., від 14 см – 1607 грн. Крім того, браконьєри будуть змушені сплатити адміністративні штрафи в розмірі від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а це ще 85-170 грн. за кожне дерево. Тож мінімальний штраф за одну незаконно зрубану ялинку складе мінімум 440 грн.

У Черкасах
обрали нового директора театру - Петра Ластівку. Такими є результати таємного голосування конкурсної комісії. До конкурсу допустили трьох кандидатів: чинного директора Володимира Осипова, а також Миколу Коваленка та Петра Ластівку. У підсумку за Ластівку проголосували 5 членів комісії, за Осипова – 1, ще 3-є проголосували проти всіх. Як повідомив голова комісії Анатолій Волошин, директора ще мають затвердити депутати обласної ради під час наступної сесії.

Актуально.
Черкаський обласний контактний центр цілодобово надає допомогу АТОвцям та їхнім родинам, внутрішньо переміщеним особам та всім, хто звертається.

Число. 8,5 тисяч крадіжок.

Понад 8 500 крадіжок скоєно в області протягом 2016. Так протягом січня–жовтня 2016р. обліковано 17097 кримінальних правопорушень. Із загального числа зафіксованих правоохоронними органами кримінальних проявів 36,4% – тяжкі та особливо тяжкі.

Цитата дня.
Любов Величко: «Жінка, яка отримує вдома любов, повагу й підтримку, ніколи не зрадить»
Назар Сагун: «Займатися потрібно тим, чого насправді щиро прагнеш»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода