Люди то і є Любов

Люди то і є Любов

Я не назву себе неформалом, бо під формат “общества” я завжди вливався. Татуювання і пірсинги мене обходять стороною, бо не дуже я люблю біль, як і всі, ну і, напевно, боюсь. А з довгими волоссям мені не допомогла природа, не росте воно, є просто лисина і борода, а вона тільки від лєні, а не від моди. При цьому всьому кєди, кожанка, аніме і незвичні погляди на світові речі, як для Черкас прям дуже незвичні, у мене є. А найголовніше – це, звичайно, любов до повної свободи. Любов ця зародилась ще в батьках, які мене так і виховали, плюс час і місце, де я ріс – усе це дуже підбурювало. Ще з кінця школи я любив бути вільним, любив жить так, як хочеться. І не в грошах як хочеться, а от саме в емоціях, у людях, які оточують. Усі ці люди і роблять досі кращим мене, розвивають і тільки за допомоги цих людей я такий як я є.

Уся ця наша вільна духом натура і допомагала при першому коханні, при правильних сказаних словах, при переїзді в інші місця і країни. Допомагала у складних емоційних перепадах не зламатися і не летіти до внизу. Натура Людей, в яких закохуєшся з першого погляду, яких хочеться бачити і з якими кожна хвилина, навіть п’яного мовчання, здається бездною чистого кохання і задоволення. І зараз вам не про якісь там ніжності сердечних справ пишу, а про Людей.

Коли ви бачитесь кожного дня і вас уже прямо нудить одне від одного, а ви все одно бачитесь, бо ви друзі і вам важко без цих Людей. А буває і навпаки, карантини, різні країни, проста відсутність часу – усе розлучає вас, а потім раз зідзвонилися і говорите годинами про різні дурниці. А ще краще, коли ви зустрічаєтесь після довгого розлучення, а насправді по ваших відчуттях не пройшло і 5 хвилин.

Я люблю Людей, з якими можу мовчати, люблю Людей, з якими можу говорити не замовкаючи. Люблю сперечатись, люблю жартувати, люблю навіть інколи забивати на роботу, тільки б більше часу провести з Людьми. І от цим усім, я, напевно, і неформал. У часи, коли модно мати вузьке коло знайомих, у часи, коли всі при зустрічі сидять у телефонах, я відкладаю його і просто насолоджуюсь Людьми, які мене оточують. Любіть і насолоджуйтесь одне одним, поки в нас є час, ми маємо жити.

 

Реклама

Реклама

Реклама

5 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x