Держгеокадастр області видав майже 50 тисяч витягів про НГО земельних ділянок

Держгеокадастр області видав майже 50 тисяч витягів про НГО земельних ділянок

Спеціалісти територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області з початку 2020 року видали замовникам 48 715 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку (НГО) земельної ділянки. Про це повідомляє ГУ Держгеокадастру в Черкаській області.

Більшість цих документів надали щодо земельних ділянок, які розташовані на території Черкаського (6598), Драбівського (4244), Золотоніського (3641) та Чорнобаївського (3426) районів Черкащини.

Зокрема, 77,4% (37724 шт.) від загальної кількості документів видали громадянам на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в онлайн-режимі. Через центри надання адміністративних послуг – 22,6% (10991 витяг).

Довідково: нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні й даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також під час розробки показників і механізмів економічного стимулювання.

 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x