Уряд розширює адміністративні послуги, якими можна скористатися через ЦНАП

Уряд розширює адміністративні послуги, якими можна скористатися через ЦНАП

Уряд ухвалив постанови, які розширюють перелік адміністративних послуг. Громадяни можуть отримати їх через ЦНАП. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Установлено процедуру реєстрації на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень з фонду житла соціального призначення.

Заява про взяття громадянина на облік подається до органу місцевого самоврядування виключно через ЦНАП, якщо такий утворено органом місцевого самоврядування, або через ЦНАП РДА.

Громадяни під час подання заяви про зарахування до обліку не повинні пред’являти лише довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП). Відтепер підтвердженням РНОКПП є також дані, які є в паспорті громадянина України або свідоцтві про народження.

Надання грошової допомоги або компенсації постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій

ЦНАП надаватиме послуги щодо виплати грошової допомоги або компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру. Або спричиненої збройною агресією Російської Федерації та обстеження житла, пошкодженого або зруйнованого внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x