Електронне свідоцтво про народження з’явиться в мобільному застосунку «Дія»

Електронне свідоцтво про народження з’явиться в мобільному застосунку «Дія»

Міністерство цифрової трансформації впроваджує електронне свідоцтво про народження з 24 вересня. Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою впроваджується цифрове свідоцтво про народження дітей віком до 14 років. Про це йдеться на веб-порталі органів виконавчої влади України.

– Раніше свідоцтво про народження було лише в паперовому вигляді. Відтепер документ також відображатиметься в мобільному застосунку «Дія» в обох батьків, – зазначив віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, зі свідоцтвом також відображатиметься і актуальна прописка дитини. Відтепер електронне свідоцтво про народження має таку ж юридичну силу, що й паперове.

Ухвалена постанова визначає порядок замовлення, формування, пред’явлення та встановлення достовірності е-свідоцтва про народження. Також відповідно до документу є можливість передавання цифрового свідоцтва про народження у вигляді електронних копій.

Згодом Мінцифри планують запустити бета-тестування електронного свідоцтва про народження в мобільному застосунку «Дія».

Єдиним державним порталом електронних послуг в Україні є сайт і застосунок «Дія». Він вважається основним сервісом у проєкті «Держава в смартфоні», яка об’єднує послуги, які надає держава громадянам і бізнесу.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x