Сергій Сергійчук: «У Черкасах завищені тарифи на тепло та гарячу воду»

Сергій Сергійчук: «У Черкасах завищені тарифи на тепло та гарячу воду»

Завищені тарифи на теплопостачання та гарячу воду – одне із тих питань, які найбільше хвилюють черкащан. Порушив це питання під час координаційної наради Черкаської ОДА очільник області Сергій Сергійчук.

– Кожна черкаська родина щороку переплачує за тепло і гарячу воду по 4 тисячі гривень. Впевнений, що тарифи можна знизити на 20-25%.
Проте теплопостачальники кажуть лише про необхідність подальшого підняття цін. Без обґрунтування. Населення Черкас затягує паски, економить, щоб розрахуватися за тепло та гарячу воду. А ті, хто створили їм такі умови, купаються в розкоші. Мова передусім про Черкаську ТЕЦ. Нещодавно ми надіслали запит до ПрАТ «Черкаське хімволокно», в чиїй оренді перебуває Черкаська ТЕЦ. Також у 25-ти пунктах ми виклали аргументи щодо необхідності зменшення тарифу до економічно обґрунтованого рівня. Я бачу два шляхи: власники ТЕЦ кардинально і негайно мають змінити політику господарювання. Або ж територіальна громада Черкас поставить питання про переведення Черкаської ТЕЦ до комунальної власності. Це – законне право громади! Чекаємо на офіційну письмову відповідь і пропозицій від підприємств-теплопостачальників області про зменшення тарифів, – заявив Сергій Сергійчук.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x