Депутати знайшли кошти на зарплату тролейбусникам

Депутати знайшли кошти на зарплату тролейбусникам

Черкаська міської рада віднайшла кошти на заробітну плату працівникам КП «Черкасиелектротранс», яких не вистачало до кінця року. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

На ці потреби виділили близько 12 млн грн. (6 млн. грн зняли з фінансування КП «Черкасиводоканал», 3 млн.грн. – з департаменту охорони здоров’я та медичних послуг, 1,2 млн – за рахунок департаменту освіти та гуманітарної політики, 1,7 млн. – які пропонували на секвестр).

«При формуванні бюджету на 2020 рік не було затвердженого ні фінансового плану КП «Черкасиелектротранс», ні тарифів, ні програми підтримки підприємства, тому в бюджеті було закладено 70 млн грн на потреби тролейбусників, відповідно до рівня фінансування 2019 року. Цей рік вніс свої корективи через коронавірус: підприємство безкоштовно перевозило медиків, зараз перевозить лише пасажирів на сидячих місцях, тож пасажири переходять до приватних перевізників. Таким чином виникла потреба у додатковому фінансуванні КП «Черкасиелектротранс», – пояснила директор департаменту фінполітики Тетяна Харенко.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x