Черкаський національний увійшов у 30-ці популярних ЗВО в ІТ-галузі

Черкаський національний увійшов у 30-ці популярних ЗВО в ІТ-галузі

ЧНУ ім. Б. Хмельницького у рейтингу інформаційного ресурсу «DOU» посів 26 позицію серед найпопулярніших закладів вищої освіти за ІТ-спеціальностями. Про це повідомляє пресслужба освітньої установи.

За цим переліком можна побачити, куди найбільше прагнули вступити абітурієнти з найвищими конкурсними балами, оскільки розробники врахували результати інформації з ЄДЕБО вступної кампанії 2020 року.

У рейтингу названі університети, що отримали не менш як 200 заявок на всі IT-спеціальності. Згідно до результатів, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького ввійшов у 30-ку найкращих із балом — 157,5. Варто зазначити, що середній бал, із яким подавали заявки до Київського національного університету ім. Т. Шевченка, складає 175,5, а найнижчий бал у рейтингу — 138,5.

— 26-те місце в переліку — це свідчення того, що IT-кафедри ННІ інформаційних та освітніх технологій і факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем ЧНУ надають якісні послуги студентам. IT-спеціальності — це сучасні й престижні професії. Будемо розвиватися в цьому напрямку й надалі, — зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Серед спеціальностей, які аналізували, були: «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Кібербезпека», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Інформаційні системи та технології», «Системний аналіз», «Телекомунікації та радіотехніка», «Прикладна математика», «Математика», «Електроніка», «Прикладна фізика та наноматеріали» тощо.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x