«Черкаські Мавпи» поступилися «Тернополю» у грі Суперліги Паріматч

«Черкаські Мавпи» програли «Тернополю» із рахунком 60:98 у грі Суперліги Паріматч. Матч відбувся 18 жовтня в ПС «Будівельник». Про це повідомляє пресслужба черкаського баскетбольного клубу.

Цієї гри до складу команди «Мавп» повернулося кілька основних гравців. На майданчик вийшли Лакі Джонс, Володимир Конєв та Сеад Хаджифейзович. Уже першої чверті «Мавпи» відставали від гостей. Вона завершилася з рахуном 15:31 на користь «Тернополя». У другій чверті  «Мавпи» стали більш продуктивними. Та все ж перемогу в першій половині гри отримали гості – 37:47.

Після великої перерви колишній капітан «Мавп», який грає нині за «Тернопіль», поцілив одразу три дальніх у кошик своєї колишньої команди. У результаті в третьому періоді різниця між командами сягнула 17-ти балів.

В останній чверті від черкащан вийшли на паркет юні вихованці.  У підсумку гра завершилася з рахунком – 60:98.