Міграційна служба Черкащини працюватиме у день виборів

Міграційна служба Черкащини працюватиме у день виборів

Черкащани зможуть отримати виготовлену ID-картку у день виборів. Усі територіальні підрозділи Управління ДМС України в Черкаській області працюватимуть 25 жовтня, з 8.00 до 20.00 години для видачі паспортів громадян України у формі картки. Нині в підрозділах Управління перебуває 1817 ID-карток, які згодом видадуть власникам.

Основним документом для отримання виборчого бюлетеня та реалізації права голосу є паспорт громадянина України, як у формі книжечки, так і у формі картки. Детальніше в роз’ясненнях щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно видачі членами дільничних виборчих комісій виборчих бюлетенів з місцевих виборів → https://bit.ly/2IBkOOe.

Також протягом дня голосування черкащани матимуть змогу проконсультуватися із міграційних питань за телефоном «гарячої» лінії Управління ‒ (0472) 54 09 60.

Нагадуємо, що перевірити готовність документа можливо за допомогою онлайн-сервісів ДМС – «Перевірка стану оформлення документів» → https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html та Чат-бота ДМС у месенджерах Viber та Telegram.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x